Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı sosyal, duygusal, bilişsel, fiziksel ve dil gelişimleri yönünden en iyi şekilde yetiştirecek model okul olmaktır.

MİSYONUMUZ

Kendine güvenen, Özgür düşünen, Sorunlarını çözebilen, Özgüven sahibi, Yeniliklere açık, Doğaya saygılı, Estetik anlayışı gelişmiş, Bilimsel düşünen, Araştırmacı, Ana Dilini iyi kullanabilen,Başkalarının haklarına saygılı, Takım çalışmasını benimsemiş, Ülkesine ve çağına sorumlu, Sağlıklı yaşamayı ve sporu önemseyen, Milli değerleri yaşamasını bilen, İnançlara saygılı, Sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmektir.

img-fluid

Okulumuzda organik beslenme hassasiyeti göz önünde bulundurulmaktadır.

Yemeklerimiz okulumuzda bulunan aşçımız tarafından günlük olarak pişirilir. Yemek için kullanılan gıdalar günlük ve haftalık olarak alınır, uygun koşullarda saklanır. Okullarımız Gıda Tarım İl Müdürlüğü ekiplerince periyodik olarak kontrol edilmektedir.

Yemekhanemiz ve mutfağımız birbirinden ayrı olarak düzenlenmiştir. Çocuklarımız mutfak kısmına geçememektedir.

Gıda ürünlerinde güvenilir markalar tercih edilir, gıda ürünlerimiz haftalık ve günlük olarak alınır, okul mutfağımızda tüm yiyecekler tazeliği bozulmadan sağlıklı bir biçimde hazırlanır ve okulumuz tüm personeli çocuklarımızla aynı yemekleri yer.

Okulumuzda hazırlanan tüm yemeklerimizden alınan numuneler en az 48 saat saklanmaktadır.

Çocuklarımız teslim edilirken velimize ya da velimizin onayladığı bir kişiye verilir. Yabancı bir kişiye teslim edilmez.

Okulumuzun tek giriş kapısı vardır, tüm ziyaretçilerimiz ve çocuklarımız okul kapısında o günkü nöbetçi öğretmenler ve personelimiz tarafından karşılanırlar.

Tüm ziyaretçilerimiz kapıya kadar uğurlanır ve kapı arkalarından güvenli bir şekilde kapatılır.

Tüm prizlerimizde güvenlik aparatları takılıdır, merdivenlerimizin aydınlatma ışıkları otomatik olarak devreye girer.

Merdivenlerimizde halı kaplıdır ve çocuklarımızın boylarına uygun tırabzan sistemi kullanılmıştır ve merdivenlerden iniş – çıkışları da öğretmen eşliğinde yapılmaktadır.

Okulumuzda yangın çıkış merdivenimiz mevcuttur ve çocuklarımıza acil bir durumda neler yapmaları gerektiği, merdivenlere nasıl ulaşabilecekleri uygulamalı olarak anlatılmıştır.

Ayrıca okulumuzda gaz kaçağı durumunda devreye giren gaz alarm sistemi, yangın alarm sistemi ve pencerelerimizde güvenlik alarm sistemi bulunmaktadır.

Okulumuz 24 saat boyunca kamera sistemi ile izlenmektedir.

Binamızda yıldırım tehlikesine karşı paratoner mevcuttur.

Dış kapımız sadece içeriden telefonla verilen komutla açılabilmektedir.

Okulumuzda bulunan tüm dolaplar ve büyük eşyalar bulundukları yere sabitlenmiştir.

Ecza dolabımız ve tüm temizlik maddeleri çocuklarımızın ulaşamayacakları uzaklıkta, muhafaza edilmektedir.

Uyku odalarımız ranza sistemi yerine çok daha güvenli olan tek yatak sistemi ile dizayn edilmiştir.

  • TSE salgın şartlarına uygun çalışma koşulları
  • Beslenme dostu projesi belgesi
  • Okulum temiz projesi belgesi
  • Uzman eğitimenlerimizin çocuk bakım belgeleri

12 yıldır Yenikent Sincan'da Kreş ve Anaokulu

500'den fazla öğrenci mezun etmenin memnuniyetini duyuyoruz.

Etiam vestibulum sit amet nulla vel ornare. Vestibulum vitae turpis ac sapien pharetra facilisis. Curabitur non libero justo. Suspendisse at ultrices velit. Quisque aliquet quis nibh sed feugiat. Curabitur et quam felis. Nulla rhoncus laoreet dolor, et vestibulum sem consectetur a. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque tincidunt turpis ut sagittis tempor.